Kalendář akcí
O golfových a doprovodných akcích včetně připravovaných turnajů a soustředění budeme informovat členy našeho golfového klubu v průběhu ledna 2016. V případě zájmu Vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy prostřednictvím naší mailové adresy, nebo na telefonech v záložce kontakty.
Předpověď počasí pro Prahu

Partneři


Šikovné odkazy

Klubové informace

Informace pro členy, případně zájemce o členství v našem golfovém klubu

Vedení golfového klubu připravilo pro rok 2016 zásadní změny v organizaci klubu a klubového života. Rádi bychom postupně nastartovali “klubový život” a nabídli našim členům  organizované golfové i volnočasové aktivity.

1. Naším domovským hřištěm, kde můžeme čerpat slevy na hrací fee, případně na roční fee zůstává hřiště v areálu golfového klubu Mstětice. Výši slevy zveřejníme po dohodě s resortem na začátku roku 2016

2. Pro členy klubu budeme pořádat na tréninkových plochách mstětického hřiště jednou měsíčně zvýhodněné výukové lekce všech herních dovedností s profesionálním trenérem.

3. V průběhu letních měsíců uspořádáme pro členy klubu několikadenní soustředění  s intenzivní výukou golfu.

4. Na podzim uspořádáme klubové mistrovství ve hře na rány, pravděpodobně ve spolupráci s některým z menších golfových klubů, jako jsme my. V ceně ročního klubového poplatku bude zahrnuto i startovné a hrací feen a klubové mistrovství v ceně 1.500,- Kč.

5. Členové klubu mají zvýhodněnou cenu na pobyt v našem tréninkovém centru  ve Spojených Arabských Emirátech.
 

 

 


© 2012 Metropol Golf Academy. Všechna práva vyhrazena.
Kompletní realizace: Prokop Design - tvorba www stránek (www.pdesign.cz)